Hakkımızda

        Firmamız özveri ile çalışarak, verdiği hizmet ve ürünlerinde dünya standartlarını yakalamak, müşteri beklentileri doğrultusunda üstlendiğimiz sorumluluğu tam ve zamanında yerine getirmek, her koşulda güvenilir olmak gayretindedir.

          Bu gayret içerisinde, endüstriyel ambalaj sektöründeki 13 yıllık iş deneyimini 2010 yılı Şubat ayında Umut Ambalajı kurarak kendi ölçü ve ufku içerisinde gelişmeyi sürdürmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda ticari, idari ve sosyal sorumluluklarını yerine getirmeyi misyon olarak görmektedir.

          Başlangıçta Strech film, Polyester Çember, Lifli Çember, Polipropilen (plastik) Çember, Çember makineleri ve Strech Makineleri satışını gerçekleştirmek üzere yola çıkan firmamız, zorlu piyasa ve rekabet koşullarına rağmen ayakta durmayı başarmıştır. 2011 yılından itibaren yenilikçi yapısı ve girişimci ruhla imalata yönelmiş ve Türkiye’de üretilmeyen Strech Film El Aparatı imalatına başlamıştır. ABU markası altında üretilen Strech Film Aparatı kısa zamanda hem sektör çalışanları hem de nihai kullanıcılar tarafından çok beğenildi. Bu yeni ürün endüstriyel ambalaj sektöründe hali hazırda mevcut satışı bulunan kalitesiz Çin mallarından çok daha kaliteli ve işlevsel olarak değerlendirildi. Gelen talepler doğrultusunda gelişmeye devam eden Umut Ambalaj, ABU markası ile yeni ürünlerini strech film kullanıcılarının hizmetine sunmuştur ve geliştirilen ürünlerimizi siz değerli kullanıcılara sunmaya devam edecektir.

          Umut Ambalaj; sektörde kalıcı ve iyi bir konuma gelebilmek için siz değerli müşterilerimizle beraber istikrarlı ve karşılıklı güvene dayanan uzun süreli bir çalışma anlayışını benimsemekteyiz.

Saygılarımızla..

Müşterilerimize, alanında uzman çalışanlarımızla, yenilikçi & rekabetçi – öncü & çevik hizmetler sunmak.

Müşterilerimizin vazgeçilmez iş ortağı, alanında ilk akla gelen marka olmak.